X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

ШУМО- ВІБРОІЗОЛЯЦІЯ САЛОНУ АВТОМОБИЛЯ

maintan

Вібро та шумоізоляція від тюнінг-ательє «Cupor»

Високий рівень шуму "краде" радість від поїздки. Крім того, він може призводити до головних болів, внутрішньої напруги і навіть проблем з судинами. Тому шумоізоляція для авто просто необхідна для блага водіїв і пасажирів.

Для того, щоб зробити їзду в машині максимально комфортною, необхідно підходити до вирішення проблеми зайвого шуму комплексно. Грамотно вибирайте матеріали для шумоізоляції і встановлюйте їх коректно! Зробити шумоізоляцію салону самостійно досить проблематично. Якщо ви не маєте в цьому досвіду, краще доручити завдання фахівцям тюнинг-ательє "CUPOR".

Матеріали для обесшумлення

Усі шумоізоляційні матеріали можна розділити на 4 групи за призначенням:

  • шумопоглинаючі,
  • звукоізолятор,
  • віброізоляція автомобіля,
  • антискрип.

А тепер давайте розглянемо детальніше кожну категорію матеріалів.

Віброізолятори

Віброізолятори зменшують шум від вібрації коліс, двигуна, трансмісії. Вони складаються з 3 частин - клейового шару, фольги і бітумної основи. Для досягнення потрібного ефекту необхідно проклеїти віброізоляційними матеріалами наступні елементи: моторний відсік, центральний тунель, колісні арки. Ціна на віброізоляцію авто в Україні знову-таки може варіюватися залежно від площі обклеєної поверхні.

Шумопоглиначі

На віброізолюючі матеріали клеються шумопоглиначі, такі як ізотон або бітопласт. Саме вони створюють основний ефект шумоізоляції. Ці шумопоглиначі нетоксичні і безпечні для людини.

Зверніть увагу, що шумоізоляційні матеріали для автомобіля відрізняться від будівельних більш високою якістю. Не використовуйте для шумоізоляції машини будівельний ізотон або бітопласт!

Звукоізолятори

Шумопоглиначі "вбирають" в себе звуки і нейтралізують їх.

А призначення звукоізоляторів полягає в тому, щоб відштовхувати, відбивати звукову хвилю. Завдяки закритій пористій структурі звукоізолятори не вбирають воду і тому можуть використовуватися, наприклад, в моторному відсіку. Практично усі матеріали такого типу одночасно є теплоізоляторами. Ваш автомобіль, обклеєний звукоізоляційним матеріалом, довше зберігатиме тепло, що є величезним плюсом взимку або в холодну погоду.

Антискип

Вартість шумоізоляції авто залежить від виробника матеріала, якими обклеюється машина. Якщо ви хочете понизити рівень шуму настільки, наскільки це можливо, обов'язково використайте антискрип-покриття.

Антискрип-матеріали знижують тертя між дотичними деталями. Найбільш затребувані антискрип покриття - це бітопласт шириною 5-10 мм, а також маделин. Вибір того або іншого залежить від параметрів вільного простору між деталями, що труться. Приміром, бітопластом зазвичай обклеюють двері і її обшивку.

Шумоізоляція в «Cupor»

Ціна на шумоізоляцію автомобіля в Києві залежить від того, в який салон ви звернетеся і який матеріал використовуватимете. У тюнинг-ательє "CUPOR" ми здійснюємо монтаж вибро- і шумоізоляційних покриттів від кращих виробників. Ми вивчили основні пропозиції на ринку, провели експертизу на якість і рівень зниження шумів і готові попрацювати з Вашим залізним конем.

Вартість роботи по шумоізоляції авто в нашому тюнінг-ательє залежить від розміру автомобіля і необхідного рівня шумоізоляції. Тому вона визначається індивідуально після ретельного огляду машини.