X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

ЕКСТЕР’ЄР

exterrior-ukr

Тюнинг ательє "CUPOR" є розробником і виробником номенклатури виробів із скловолокна і карбону. Тому ми можемо виготовити і встановити будь-які елементи обважування автомобіля, у тому числі:

 • Бампер
 • Спойлер
 • Капот
 • Пороги
 • Розширювачі арок
 • Дифузор
 • Сплиттер
 • Накладки на бампер
 • Накладки на пороги
 • Накладки на фари
 • Накладки на дзеркала
 • Обклеювання авто плівкою, брендування

Ви можете замовити ці вироби окремо або у складі комплекту. При дотриманні певних умов ми можемо зробити установку обважування за місцем проживання замовника у будь-якій точці світу. (установка на виїзді - неможлива на території де є загроза життю і здоров'ю наших співробітників).
Також наші дизайнери розроблять індивідуальний дизайн Вашого автомобіля. Окрім вище перерахованого ми готові запропонувати нашим клієнтам комплекс послуг стайлингу автомобіля: від вінілографії до аерографії.

Екстер’єр від тюнінг– ательє «Сupor»

Тюнінг автомобіля можна розділити на 3 різновиди - зміну інтер'єру, екстер'єру і технічних складових. Таким чином, індивідуальність вашому авто можна надати, як відносно зовнішніх характеристик (замовивши тюнинг кузова і салону), так і відносно технічної частини. При цьому на перші 2 види тюнінгу доводиться 80% усіх заявок.

Оновлення екстер'єру робиться не лише в цілях поліпшення зовнішнього вигляду. Воно здатне поліпшити аеродинамічні показники автомобіля. Головне – робити зовнішній тюнинг авто у досвідченого майстра, який користується якісними комплектуючими від виробників, що зарекомендували себе.

Аеродинамічне обваження

Самий затребуваний вид зовнішнього тюнингу машини - це установка аеродинамічного обважування. Ми пропонуємо нашим клієнтам величезний асортимент різних елементів обважування, включаючи дифузор, сплитер, накладки на фари, дзеркала і тому подібне. Ви можете замовити установку готових комплектів або ж провести тюнинг зовнішнього вигляду автомобіля за індивідуальним проектом – з урахуванням усіх особливостей Вашої машини.

Спойлер та його практичне призначення

Задній спойлер встановлюється на багажник або кромку даху із задньої частини. Він збільшує притискну силу на задню частину машини. У результаті автомобіль неначе сам по собі починає "прилипати" до дороги. Це відбувається за рахунок того, що під ним повітря більше розряджене. Передній спойлер справляє аналогічне враження в передній частині машини.

Аерографія

Аерографія – це спосіб нанесення малюнка, при якому фарба подається за допомогою стислого повітря. На завершальному етапі зображення покривається полімерним лаком. Ця технологія дозволяє робити плавні переходи відтінків. Аерографічний малюнок на автомобілі стійкий до перепадів температури і дощів.

Обклеювання вініловою плівкою (вінілографія)

Обклеювання вініловою плівкою, у тому числі плівкою "під карбон", також нестримно набирає популярність. Ця технологія займає значно менше часу, чим установка аеродинамічного обважування. А вартість зовнішнього тюнингу автомобілів в Києві з використанням плівки невисока.

Тюнінг кузова

Тюнинг-ательє "CUPOR" пропонує тюнинг кузова в Києві вищої якості.

Звертайтеся до нас, і ви отримаєте оновлений, модернізований і стильний автомобіль!