X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Накладки на фари

НАКЛАДКИ НА ФАРЫ

З величезної кількості елементів обважування накладки на фари є такими, що найбільш продаються. У цьому немає нічого дивовижного : тюнінг фар в Києві не є дорогою процедурою (якщо тільки не йдеться про розробку ексклюзивної ідеї). Зате ефект від накладки є подвійним.

Ефект процедури.

Фронтальна оптика у будь-якому авто дозволяє злегка прикривати її віями без збитку для якості роботи. Накладки на фари створюються окремо для кожної марки авто. Проте, вибір їх дійсно дуже широкий, завдяки чому індивідуальність можна надати будь-якому автомобілю.

По-друге, такі вироби надійно захищають оптику автомобіля. В цьому відношенні найбільш важливі накладки задніх фар, оскільки більшість ушкоджень відбуваються саме в задній частині машини.

Щоб змінити зовнішній вигляд фронтальних оптичних приладів, треба мати певні дизайнерські знання. Погодьтеся, пара величезних гумових “штор” на фарах не виглядає привабливо.

Як професіонали встановлюють накладки фар? Найчастіше користуються таким прийомом: якщо фари мають округлу форму, то за допомогою вій їм припаде більше “прямокутний силует”, і навпаки.

Хром – накладки.

Хромовані накладки на фари на сьогодні є найбільш затребуваними. Вони прекрасно доповнять інші хромовані деталі екстер’єру вашого авто. Хром наноситься на основу в декілька шарів, тому хромовані вії мають глибокий блиск. Основа таких виробів, як правило, складається з ABS- пластика.

Інші види накладок.

Сьогодні на ринку можна знайти накладки на протитуманні фари 3 типів – забарвлені (під колір кузова), незабарвлені, а також покриті карбоновою плівкою. Завдяки такому різноманіттю кожен автовласник зможе створити екстер’єр, який відповідатиме його особистому розумінню свого індивідуального стилю.

Установка.

Захисні накладки фар встановлюються за допомогою спеціального двостороннього скотча високої міцності або клею-герметика. Крім того, знадобиться хороший засіб для знежирення поверхні.

Бажаючих нашвидку приклеїти до ваших фар шматки пластика багато. Накладка фари повинна встановлюватися фахівцями, оскільки головна проблема полягає не в технічному виконанні, а в коректній зміні силуету фар з хорошим співвідношенням функціональності і естетики.