X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Оклейка авто плівкою, брендування

ОКЛЕЙКА АВТО ПЛЕНКОЙ, БРЕНДИРОВАНИЕ

Обклеювання авто плівкою від тюнінг–ательє «Cupor»

Перетворити машину можна самими різними способами. Серед них – обклеювання вінілом. Ми допоможемо утілити будь-яку вашу ідею по оформленню або ж проведем за допомогою вінілу брендування авто!

Вінілова плівка: переваги

Покриття автомобіля вініловою плівкою – це відносно новий метод створення індивідуального стилю автомобіля. Плівка захищає поверхню автомобіля від подряпин, іржі, інших ушкоджень. З її допомогою можна нанести фірмову символіку Вашої компанії – тобто здійснити брендування транспортного засобу.

Важливі переваги цього матеріалу - стійкість до несприятливих дій зовнішнього середовища, погодних умов, а також широкий вибір кольорів і фактур. При знятті вінілової плівки на поверхні не залишається ніяких слідів. Тому практикується не лише обклеювання даху авто плівкою, але і нанесення її на усю поверхню машини.

Різновид плівки на основі вінілу

Існує маса різновидів вінілової плівки. Найдорожчим варіантом є плівка "під карбон". Обклеювання карбоновою плівкою часто використовується для оформлення окремих елементів кузова (наприклад, спойлера, капота).

Але нерідко замовляють покриття такою плівкою усього автомобіля. Образ машини в результаті стає більше спортивним, або навіть в міру агресивним. Такого незвичайного ефекту дозволяє досягти обклеювання карбоновою плівкою.

Крім того, плівки для авто можуть бути прозорими, матовими або глянсовими, світловідбиваючими або світлопоглинаючими. Останні "вбирають" сонячні промені вдень і тому в нічний час можуть випромінювати світло. Вартість обклеювання авто плівкою зі світлопоглинаючими властивостями зазвичай трохи вище.

За способом виробництва вінілові плівки поділяються на литі та каландровані. Плівки, створені технологією литва, міцніші і еластичніші, їх вартість також вища.

З чого складається плівка на авто?

Основний матеріал - полівінілхлорид. Плівка складається з 2 шарів – зовнішнього захисного шару і нижнього шару на основі клейкої речовини. Чим товща плівка, тим більше її захисні властивості. З іншого боку, ціна на обклеювання авто плівкою в Києві також залежить від товщини, оскільки товщу плівку складніше монтувати на поверхню машини.

Вибираючи плівку, звертайте увагу на виробника, товщину, клейкі властивості, заявлений термін експлуатації. Занадто низька вартість повинна вас насторожити. За статистикою, саме дорогі матеріали служать довше і таким чином економлять ваш бюджет.

Брендування авто за допомогою плівки

Автомобіль - це прекрасний рекламний носій. Велика площа для нанесення рекламної інформації, а також здатність переміщатися - це основні його переваги. Замовивши брендування авто в Києві всього один раз, ви отримаєте машину з вашим логотипом, яка збільшуватиме популярність бренду з кожною поїздкою.

Способи обклеювання плівкою

Вінілова плівка відрізняється, наприклад, від сомоклейкого паперу. А тому не уявляється можливим якісно зробити брендування машини в домашніх умовах. Можна виділити два способи нанесення плівки:

  • "По мокрому". Поверхня, на яку планується наносити плівку, а також внутрішній клейкий шар плівки спочатку покриваються миючим засобом або водою. У такому разі плівку можна відклеїти і приклеїти наново.
  • Обклеювання "по сухому". Якщо наносити плівку без миючого засобу і води, то вона триматиметься триваліший термін. Проте при сухому обклеюванні необхідно використати інструмент для видалення пухирів. Цей метод брендування автомобіля плівкою вважається надійнішим і професійнішим.