X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Тюнінг бамперів

ТЮНИНГ БАМПЕРОВ

Кожен автовласник мріє, щоб його “залізний кінь” був неповторним і виділявся на фоні інших. Тюнинг бамперів дарує ціле море можливостей для експериментів!

Передній бампер.

Тюнінг переднього бампера впливає на сприйняття усього автомобіля. Тому в процесі тюнингу екстер’єру йому приділяється багато уваги.

Ви можете піти різними шляхами – замовити розробку унікального бампера у фахівців або придбати вже готовий новий бампер. Як правило, другий варіант вибирається у разі, коли потрібний тюнинг бампера недорого.

Деякі вважають за краще виготовляти новий бампер самостійно – з пінопласту, шпаклівки, піни. Проте майстерність фахівців з тюнингу визначається не лише технічними навичками створення бампера (хоча вони грають велику роль), але і здатністю придумати таку форму бампера, яка гармонійно виглядатиме на Вашому авто. Ми радимо доручати це професіоналам – адже ціна тюнингу переднього бампера не настільки висока, щоб займатися самодіяльністю.

Працюючи над поліпшенням передньої частини автомобіля не варто забувати і про задній бампер. Врешті-решт, оточення бачить і оцінює зовнішній вигляд авто з усіх боків. Як мінімум, задня частина повинна відповідати передній. А в ідеалі тюнинг заднього бампера треба проводити разом з тюнингом переднього.

Решітка радіатора.

Якщо Ви обмежені в засобах або ж зовнішній вигляд вашого авто Вас в принципі влаштовує, і Ви хочете лише невеликих змін, Ви можете не міняти бампер цілком, а провести тюнинг решітки бампера. Це разюче міняє усе сприйняття автомобіля.

Хороша решітка не лише прикрашає передню частину машини, але і захищає радіатор від попадання дрібних каменів або комах-самовбивць. Тюнінг решітки виконується в короткі терміни – досить вибрати відповідну Вам вставку і встановити її перед радіатором.

Спідниця бампера.

Обважування бампера, яке в народі прозвали ” спідницею”, являється, швидше, функціональним елементом, а не просто прикрасою. Спідниця бампера збільшує притискну силу і допомагає водієві краще контролювати свій автомобіль. Це особливо важливо при водінні на високих швидкостях або при різких поворотах. Тюнинг спідниці бампера дозволяє автомобілю не втрачати зчеплення із землею навіть в найекстреніших ситуаціях.

Наше ательє пропонує тюнінг бамперів в Києві за найвигіднішими цінами. Ми докладемо усі зусилля для того, щоб утілити в життя усі Ваші побажання!