X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Установка розширювачів арок

УСТАНОВКА РАСШИРИТЕЛЕЙ АРОК

Розширювачі арок – це елементи обважування автомобіля, які дозволяють поліпшити його зовнішній вигляд і експлуатаційні характеристики. Установка розширювачів арок спочатку робилася для того, щоб запобігати попаданню бруду на двері і кузов авто.

Переваги установки.

Чи будете Ви на своєму авто роз’їжджати по вологих тропічних лісах де-небудь в Африці або Південній Америці? Або ж ви просто плануєте добиратися на ньому на роботу? У будь-якому випадку, автомобіль не повинен сильно бруднитися. Універсальні розширювачі арок збережуть чистоту вашої машини.

Часто автолюбителі встановлюють диски і гуму більшого розміру, ніж було передбачено виробниками. Нові колеса, як правило, виявляються ширше за старих. У результаті вони починають виходити за межі крила. Такий автомобіль виглядає досить дивно. Проблему знову можуть розв’язати розширювачі. Найприємніше, що процедура ця дуже проста – адже майстрові не треба свердлити кузов. Монтаж не займає багато часу.

Вибравши розширювач арки крила з різних матеріалів, ви наддасте вашому “залізному коню” нотки агресивності, різкості або ж, навпаки, вишуканості і елегантності.

Колір.

Поверхня розширювачів може бути забарвлена різними матовими або глянсовими фарбами. Є можливість вибрати незабарвлені розширювачі арок і нанести фарбу самостійно, підібравши відтінок в колір автомобіля. Ціни на розширювачі арок в Києві без забарвлення нижче.

Для яких автомобілів проводиться цей вид тюнінгу?

Спочатку цей вид тюнінгу колісних арок проводився тільки для позашляховиків. Проте великий попит на цей вид обважування привів до того, що виробники тепер випускають розширювачі колісних арок і для легкових автомобілів. Таким чином, в нашому тюнинг-ательє Ви можете замовити монтаж розширювача для будь-якого автомобіля.