X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

ІНТЕР’ЄР

interrior-ukr.jpg

Тюнінг – ательє " CUPOR" пропонує повний комплекс робіт по пошиттю салонів : від проекту до реалізації . Ви можете замовити у нас наступні послуги:

 • Перетяжка салону
 • Перетяжка керма
 • Перетяжка дверних карт
 • Перетяжка торпедо
 • Перетяжка автомобільних стойок і стелі
 • Вироби з карбону
 • Ремонт пошкоджених елементів салону
 • Тиснення логотипів
 • Пошиття автомобільних шторок
 • Індивідуальне виготовлення подіумів, дерев'яних полиць під нештатні динаміки
 • Шпонирування елементів салону
Також ми надаємо кращі ціни на матеріали від прямих постачальників.

Тюнінг інтер’єра від ательє «Cupor».

Якщо Ваш автомобіль вже встиг потріпатися зовні або ж просто Вам набрид і більше не тішить око, значить, настав час ґрунтовно над ним попрацювати! Врешті-решт, велику частину часу ми проводимо усередині, а не зовні автомобіля! І тому в салоні авто Вам має бути комфортно і приємне.

Тюнінг інтер'єру авто носить не лише естетичний, але і практичний характер. Наприклад, заміна оббивки вмить міняє зовнішній вигляд салону, а також покращує шумоізоляцію.

Неважко здогадатися, що більшість операцій по оновленню і удосконаленню Вашого автомобіля дуже складно виконати самостійно. Тому доцільніше знайти фахівців, які зроблять професійний тюнинг салону автомобіля.

Тюнінг-ательє " CUPOR" багато років надає увесь спектр послуг з тюнінгу автомобілів. Для кожного клієнта-автолюбителя підбирається індивідуальне рішення - колір, матеріали, дизайн і навіть спосіб установки.

Карбований тюнінг.

Один з найпопулярніших видів тюнінгу поверхонь в автомобілі - це тюнинг карбоном. Карбон є дуже міцним углепластиком, який значно легше сталі або алюмінію. Тому він знайшов застосування в автомобільній промисловості здебільшого із-за своїх фізичних властивостей, а також завдяки незвичайному зовнішньому вигляду.

На самому початку карбон використовувався виключно для спортивних машин. У автомобільному спорті важливо, щоб усі елементи були міцними і мали мінімальну вагу. І зараз виробники застосовують цей матеріал для зниження загальної ваги машини. Так, завдяки деталям з вуглепластика BMW 7 важить на 130 кг легше.

Тюнінг «під карбон».

Справжній углепластик використовується для поліпшення зовнішнього вигляду салону не занадто часто. Причина в тому, що тюнинг салону карбоном коштує досить дорого. Тому цей варіант доступний тільки власникам машин класу "преміум".

Зате дуже поширений тюнинг "під карбон". Для створення такого ефекту застосовується плівка з характерним чорно-сірим шаховим малюнком. Існує дуже багато забарвлень плівки "під карбон", і якщо раніше усі прагнули придбавати її у форматі 3d, то зараз великий попит має тюнінг карбоном 4d.

«Дерев’яний» тюнінг.

Дерево - благородний матеріал, який прекрасно виглядає і в салоні машини. Майстри нашого сервісу використовують червоне дерево, карельську березу, горіх і інші цінні породи. Тюнинг салону деревом - також недешеве задоволення і говорить про певний рівень достатку замовника. Натуральні кольорові відтінки, природне походження і своєрідна структура - ось основні переваги дерева.

На порядок дешевше стоїть відновлений шпон. Він складається з тирси деревини і може бути забарвлений у будь-який колір. Завдяки цьому елементи салону авто можна обробити синіми або зеленими вставками. Деталі з шпона особливо добре виглядають на консолі, дверях і приладовій панелі.

Деталі з дерева прекрасно поєднуються з іншими матеріалами, наприклад, з натуральною шкірою або замшею. Більше того, у більшості випадків рекомендується поєднувати дерево з іншими фактурами, тому що занадто "дерев'яний" салон виглядає громіздким, нагадуючи антикварну шафу.

В цілому, можемо дати таку пораду: незалежно від того, чи вибрали Ви тюнинг карбоном або деревом, намагайтеся дотримуватися почуття міри. Дерево відмінно виглядає на кермі, дверних картах, ручках і консолі. Але не використайте його для великих поверхонь (наприклад, для стелі).

Звернувшись в тюнінг–ательє "Сupor" Ви отримаєте тюнінг салону авто в Києві вищого рівня!