X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

ПЕРЕТЯЖКА САЛОНУ

interrior
Хочете оновити інтер'єр вашого автомобіля? Можливо, просто прийшов час замінити пошкоджену обшивку на сидіннях. А може, при купівлі машини Вас із самого початку не влаштовував зовнішній вигляд салону? Перетяжка салону авто від тюнинг-ательє " CUPOR" вирішить усі ці проблеми!

Крім того, зміна обшивки покращує вид автомобіля, що особливо важливо перед його продажем. Погодьтеся, що машина із зручним і стильним оформленням салону відразу привертає увагу потенційних покупців.

Давайте розглянемо особливості перетяжки різних частин салону.

Перетяжка та ремонт сидінь

Перетяжка сидінь – це досить складний і трудомісткий процес. Спочатку майстер розпорює матеріал на сидіннях. Деталі, що вийшли, стають викрійками для створення нових. Після того, як елементи вирізані з нового матеріалу (наприклад, зі шкіри), їх зшивають. Готові вироби надівають на сидіння і фіксують.

Крім того, разом із заміною обшивки ви можете позбавитися від різних дефектів на автомобільних кріслах. Наприклад, з часом наповнювач на сидіннях деформується. Оновлені в нашому ательє сидіння будуть не лише прекрасно виглядати, але і зроблять ваші поїздки комфортнішими за рахунок відновлення наповнювача. Також перетяжка салону шкірою дозволяє в той же самий час внести зміни в конструкцію сидінь - додати упор для попереку, з боків крісел і так далі.

Перетяжка салону автомобіля в Україні робиться за допомогою різних матеріалів на тканій або нетканій основі. Завдяки величезній різноманітності матеріалів для перетяжки, можна створювати найрізноманітніші поєднання відтінків і текстур.

Стеля і кермо

Оббивка стелі має не лише естетичну, але і практичну значимість, оскільки вона дозволяє понизити шумовий фон в машині. Дуже важливо, щоб використовуваний матеріал був якісним.

Перетяжка керма покращує його зовнішній вигляд. Переважно використати матеріал, який виключає можливість прослизання рук.

Якщо ви власник мікроавтобуса…

Власники мікроавтобусів знають: салону треба приділяти велику увагу. Плями, подряпини і потертості псують враження у пасажирів, і наступного разу вони кілька разів подумають перед тим, як скористатися вашими послугами. Перетяжка салону мікроавтобуса поверне привабливий зовнішній вигляд салону і підвищить рівень комфорту.

Обклеювання вініловою плівкою

Існує маса способів змінити або оновити ваш салон. Перетяжка елементів салону плівкою не менш популярна, ніж перетяжка шкірою. Річ у тому, що плівка сьогодні може імітувати метал, шкіру, карбон, дерево або інші дорогі матеріали.

Вінілова плівка відрізняється міцністю, довговічністю і високою стійкістю до агресивних хімічних речовин. Вона надійно захищає елементи салону від подряпин і інших ушкоджень.

Натуральна і штучна шкіра

Натуральна шкіра – це один з кращих матеріалів для обробки салону автомобіля. Її гідність – це міцність, презентабельний вигляд, а також велика кількість забарвлень і фактур.

В цілях економії замість натуральної шкіри нерідко використовується штучна.

Алькантара

Ви можете вибрати і інший обробний матеріал, наприклад, алькантару. Він відрізняється м'якістю, а напомацки нагадує натуральну замшу або оксамит. Проте ціна перетяжки салону автомобіля в Києві з використанням алькантари вища, ніж вартість обробки шкірою. Зате крісла, оброблені алькантарою, взимку не охолоджуються, а влітку не нагріваються (на відміну від шкіряних сидінь).