X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Перетяжка дверей

ПЕРЕТЯЖКА ДВЕРЕЙ

Двері – це один з самих уразливих елементів інтер’єру автомобіля, який страждає від недбалого відношення як з боку пасажирів, так і з боку водія. Внаслідок цього обшивка починає зношуватися – на ній з’являються подряпини, стійкі плями, пропалення від сигарет і навіть розриви. Звичайно, невеликі дефекти цілком реально виправити локально. Проте рано чи пізно настає момент, коли єдиним рішенням стає якісна перетяжка обшивки дверей.

Матеріали для перетяжки.

Для перетяжки дверей використовується натуральна шкіра, алькантара, еко шкіра, вініл. Вибір залежить від вашого смаку і фінансових можливостей. Натуральна шкіра і алькантара – це порівняно дорогі матеріали. А ось ціна на перетяжку дверей еко шкірою або вінілом на порядок нижче. У будь-якому випадку, салон з новою обшивкою виглядатиме свіжо і елегантно. За бажанням Ви можете поєднувати відразу декілька матеріалів для того, щоб добитися певного ефекту. Наприклад, натуральну або штучну шкіру можна доповнити невеликими вставками з карбону або звичайного пластика. Така перетяжка вставок дверей прекрасно підійде для тих, хто не боїться експериментувати.

Чи можна провести перетяжку дверей самостійно?

Якщо у вас є досвід і інтерес до такої роботи, то Ви можете спробувати провести перетяжку в домашніх умовах. Ось зразкова схема дій :

  • Зняти двері;
  • Видалити стару обшивку;
  • Видалити з поверхні пил, частинки бруду і іржі;
  • Зробити з нового матеріалу викрійку за формою дверей;
  • Знежирити поверхню дверей;
  • Наклеїти нову оббивку;
  • Провести монтаж дверей.

Як бачите, це досить проста послідовність дій. Проте якщо до цього Ви ніколи не займалися перетяжкою яких-небудь елементів інтер’єру авто, краще доручити це фахівцям – заощадите час, гроші і власні сили.

Річ у тому, що на кожному етапі є свої нюанси. Перетяжка карт дверей в Києві вимагає від виконавця не лише теоретичних знань, але і великого практичного досвіду. Не маючи відповідних навичок, Ви дуже сильно ризикуєте просто зіпсувати матеріал. До того ж, на автомобільних дверях є частини, перетягнути які якісно зможе тільки професіонал. До таких місць відносяться, наприклад, підлокітник або ручка.

Відповідальність.

І нарешті, питання відповідальності. З чого складається кінцева вартість цієї послуги в тюнинг-ательє? Робота майстра (ціна перетяжки) + ціна матеріалу. Деякі любителі економії вирішують самостійно купити матеріал і намагаються діяти по інструкції від невідомого фахівця в Інтернеті. Отже, Ви знаходитеся, наприклад, в Києві, а ваш порадник – невідомо де. Тому у разі невдалої перетяжки Вам навіть не з кого буде запитати.

Наше тюнинг-ательє багато років займається перетяжкою карт дверей і іншими видами внутрішнього і зовнішнього рестайлинга. Ми несемо відповідальність за дії своїх співробітників і гарантуємо Вам відмінний результат!