X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Перетяжка стелі

ПЕРЕТЯЖКА ПОТОЛКА

Якщо Вам хочеться змінити щось у вигляді вашого автомобіля, оновите оббивку на стелі. Перетяжка стелі авто вмить зробить салон краще – Ви відразу ж помітите різницю.

У яких випадках потрібна нова обшивка стелі?

Ця послуга дуже актуальна для власників машин зі світлою стелею. На білій оббивці усі дефекти дуже помітні – пил, бруд, подряпини і мікророзриви. А якщо водій має звичку палити в машині, то і сліди від сигаретного диму з’являться дуже швидко.

Бувають ситуації, коли стеля попросту вибивається із загального дизайну авто. Найчастіше таке трапляється при купівлі б/у машини або ж після заміни оббивки на інших елементах інтер’єру – кріслах, дверях, кермі і т. д.

Використовувані матеріали.

Ціна на перетяжку стелі авто багато в чому визначається вартістю матеріалу. Алькантара, шкіра і замша знаходяться в найвищій ціновій категорії. Усі 3 види обшивки відрізняються прекрасними експлуатаційними характеристиками і великою різноманітністю кольорів і текстур. Перетяжка стелі замшею і шкірою популярні вже досить давно.

Алькантара – це відносно новий матеріал, який є нетканою ультрамикрофиброю. Легка і ” дихаюча”, вона нагадує замшу на дотик. І найголовніше: з алькантари можна видалити практично усі види плям підручними засобами – милом, водою, рідше – спиртом і лимонною кислотою. Перетяжка стелі алькантарою, що самоклеїться, робиться в найкоротші терміни.

Штучна шкіра і карпет – доступні за ціною матеріали. Проте пам’ятайте про те, що вони вимагають дбайливішого звернення.

Тюнинг-ательє Cupor – це перетяжка стелі автомобіля в Києві від професіоналів. Приємні ціни, гарантія якості, сервіс високого рівня!