X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Перетяжка прилодової панелі (торпедо)

ПЕРЕТЯЖКА ПРИБОРНОЙ ПАНЕЛИ (ТОРПЕДО)

Приладова панель, або торпедо, потребує перетяжки в декількох випадках. По-перше, з часом вона може просто зноситися. Оригінальна оббивка часто деформується із-за спрацьовування подушок безпеки. Нарешті, внаслідок неакуратності водія на ній з’являються пропалення, плями і подряпини. Усі ці проблеми вирішує перетяжка торпедо.

Крім того, багато автолюбителів отримують задоволення від поступового поліпшення інтер’єру або екстер’єру авто. Бувають ситуації, коли оббивка на панелі не поєднується з іншим оформленням салону автомобіля. Наприклад, якщо Ви купили машину, вже вживану.

Чи можна перетягнути торпедо самостійно?

Хочете, щоб після ремонту приладова панель виглядала як нова? Тоді доручите перетяжку фахівцям. Звичайно, в інтернеті можна знайти багато порад про те, як в домашніх умовах проводиться перетяжка торпедо автомобіля.

Проте жоден з порадників не може дати Вам ніяких гарантій. Якщо Ви ніколи раніше не займалися перетяжкою, то дуже висока вірогідність просто зіпсувати матеріал і таким чином викинути гроші на вітер. Якщо хочете гарантований результат в короткі терміни – звертайтеся до професіоналів, тим паче що ціни на перетяжку торпедо в нашому тюнинг-ательє дуже лояльні.

Вибір матеріалів для перетяжки.

Найпопулярніші матеріали для обробки торпедо – натуральна шкіра, еко шкіра, алькантара і вініл. Не радимо купувати ці види обшивки через інтернет-магазин. Краще прийти в спеціалізований салон або майстерню і вибрати там потрібний відтінок самостійно.

Давайте розглянемо переваги різних матеріалів.

Натуральна шкіра.

Шкіра стійка до перепадів температур, не псується від вологи і витримує механічні удари. Легко очищається від забруднень – для підтримки приладової панелі автомобіля в чистоті досить регулярно протирати її злегка вологою ганчіркою. Натуральна шкіра не вигорає на сонці і прекрасно вписується навіть в найдорожчий інтер’єр.

Еко шкіра.

Еко шкіра дістала свою назву завдяки тому, що в процесі експлуатації вона не виділяє шкідливих речовин, на відміну від дешевого кожзама. Не пропускає вологу, пара і надовго зберігає привабливий вигляд. Прекрасний варіант для перетяжки, особливо якщо водій є алергіком.

Алькантара.

Цей відносно новий матеріал на дотик нагадує м’яку замшу і є нетканою ультрамикрофиброю. Простий догляд і довговічність – ось її основні достоїнства. Алькантара коштує дорожче за шкіру і за своїми експлуатаційними властивостями перевершує її. Деякі автолюбителі, проводячи перетяжку торпедо, вирішують комбінувати алькантару і шкіру. Таке поєднання виглядає дуже сучасно.

Вініл.

Вінілові плівки – це ідеальний варіант для любителів яскравого і незвичайного дизайну, який змінить до невпізнання інтер’єр автомобіля. Вініл випускається у величезній кількості кольорових рішень. Найбільший попит мають плівки з ефектом карбону, а також хромовані плівки.