X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Перетяжка керма

Перетяжка руля

Рульове колесо автомобіля зношується дуже швидко – адже ми безперервно тримаємо його в руках під час водіння. Кращий спосіб позбавитися від потертості, ушкоджень – перетяжка керма шкірою або іншими альтернативними варіантами.

Навіщо потрібна перетяжка керма?

Найпоширенішим, проте далеко не єдиним матеріалом для перетяжки є шкіра. Вона довговічна і невибаглива у використанні. Більшість наших клієнтів зупиняють свій вибір саме на ній.

Альтернативою шкірі є каучук. Спочатку каучуком обтягували панелі автомобілів. Але коли з’явилася необхідність в дешевому матеріалі для обробки керма, вибір знову ліг на каучук.

За рахунок його дешевизни перетяжка керма каучуком в Києві коштує дешевше, ніж шкірою. Якісний каучук може прослужити вам не менше, ніж шкіра. Крім того, він дуже чіпкий і приємний на дотик.

Крім того, для перетяжки може використовуватися еко шкіра. Такий варіант ми радим тим, хто вважає за краще часто міняти дизайн авто.

Мінуси самостійної перетяжки.

У мережі можна знайти багато інструкцій на тему “Як перетягнути кермо шкірою в домашніх умовах”. Проте у самостійного підходу є маса недоліків.

По-перше, сама перетяжка повинна робитися на спеціалізованому устаткуванні – це є необхідною умовою для гарного результату. По-друге, не маючи досвіду, ви витратите на це масу часу. Спочатку треба очистити кермо від обплетення і підготувати матеріали, потім – перетягнути кермо шкірою, перевірити якість перетяжки і, нарешті, встановити кермо.

Перетяжка керма з підігрівом або з подушкою безпеки – ще складніша процедура. Коректно провести її в домашніх умовах практично неможливо.

Тому для більшості автомобілістів найраціональнішим рішенням стане звернення до фахівців нашого тюнинг-ательє, тим паче, що ціна на перетяжку керма в Києві зараз невисока.