X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Ремонт салону

interrior

Якщо салон вашого авто зносився і на ньому з’явилися подряпини, тріщини, плями, що важко виводяться, сліди сигаретного диму або пропалення, немає необхідності відразу міняти обшивку. Якщо таких дефектів не дуже багато, ви можете скористатися послугою “Локальний ремонт салону автомобіля в Києві” від тюнинг–ательє Cupor. Вона стоїть в 3-5 разів дешевше за повну заміну оббивки.

Наші переваги:

  • Ми працюємо з самими різними матеріалами: натуральною та штучною шкірою, алькантарою, вінілом, карбоновою плівкою, пластиком. Успішно відновлюємо тканинні і велюрові салони.
  • Використовуємо устаткування, що добре зарекомендувало себе, і гарантуємо, що відреставрований салон радуватиме Вас не менше, ніж новий!
  • Ремонт подряпин пластика салону автомобіля, пропалень, невеликих розривів здійснюється в найкоротші терміни, адже для цього не потрібно демонтаж деталей. Те ж саме стосується інших матеріалів.
  • Завжди витримуємо терміни. Терміни мають особливо важливе значення, якщо Ви плануєте продавати автомобіль. Чим свіжіше і акуратніше виглядатиме салон, тим більшу ціну можна встановити і тим швидше знайдеться покупець.

Мікроавтобуси

Якщо ви є власником мікроавтобуса, то повинні розуміти, що кількість постійних замовників залежить у тому числі і від зовнішнього вигляду салону. Потерта оббивка з численними дефектами не додасть Вам популярності. Тому ремонт треба проводити своєчасно, в ідеалі – відразу після виявлення подряпини на пластиці або оббивці. Тим більше, це займає мінімум часу.

Реставрація шкіряного салону

Найпоширеніший дефект на шкірі – подряпини. Натуральна шкіра має характерну структуру, відтворити яку можна тільки професійними реставраційними матеріалами. Крім того, треба враховувати, що при самостійному фарбуванні салону отриманий Вами новий колір, швидше за все, відрізнятиметься від оригінального.

Виконувати ремонт шкіряного салону автомобіля повинен фахівець. До фарби для шкіри пред’являються наступні вимоги: висока зносостійкість, екологічна чистота, здатність висихати за мінімальний час, відсутність запаху.

Технологія проведення ремонту шкіряного салону

Ремонт салону мікроавтобуса або легкового автомобіля зі шкіряною оббивкою робиться за однією і тією ж схемою:

  1. Ретельне очищення поверхні від забруднень;
  2. Підбір спеціального матеріалу або складу, який найточніше повторює текстуру оббивки салону;
  3. Нанесення складу на область з дефектами;
  4. Нанесення фарби, що відповідає кольору салону.

При коректному виконанні цих кроків відреставровану ділянку покриття неможливо відрізнити від сусідніх.

Технологія проведення ремонту велюрового або іншого тканинного салону

Ремонт велюрового салону в Києві проводиться за іншою схемою. Спочатку усі дефекти заповнюються сумішшю, на яку у свою чергу наноситься волокниста речовина. Його треба підібрати під колір салону. Потім відреставрована область велюрового салону припікається через плівку для надання характерної ворсистої текстури.

Відновлення пластикового салону

На оббивці салону з пластика часто з’являються подряпини, невеликі отвори або потертості. Щоб повторити структуру пластика, використовується спеціальний зернистий гель.