Prototype

001
002
003
004

Темою даної презентації є створення першого українського гіперкару способом малосерійного виробництва.
Маючи багаторічний досвід конструювання автотехніки та досвід набутий в галузі тюнінгу та рестайлінгу авто а також необхідну фахову освіту маємо впевненість і можливості провести таку роботу.

Оскільки в світі вже існує немало брендів які зарекомендували себе в даній галузі і безумовно мають ім'я нелегким завданням є зацікавлення соціуму своїми здобутками.
Тому даний проект передбачає багато революційних рішень а також власних розробок в галузі автотехніки та машинобудування які в подальшому мають бути запатентовані.
Перш за все передбачається створити свій неповторний дизайн авто. Також будуть враховані технічні та насамперед аеродинамічні показники. Не останнім є питання безпеки як активної так і пасивної (в даному питанні будуть застосовані власні розробки та
технічні рішення). Безумовно буде взято до уваги досвід відомих виробників для недопущення грубих помилок.
В процесі розробки можуть бути застосовані різні види рушіїв авто: як звичні бензинові двигуни внутрішнього згорання так і повнийелектропривід, що вже є трендом на даний час. Кузов авто має бути виготовлений із сучасних композитних матеріалів і передбачати часткову трансформацію кузовних деталей. Аеродинаміка нового суперкару буде не статичною а матиме динимічний зміст і підлаштування відповідно до умов руху.
Також авто має стати лабораторією для впровадження нови ідей щодо переміщення.
В недалекому майбутньому засіб пересування такого класу має бути універсальним щодо середовища а саме: вода земля повітря.
Оскільки тема проекту має і комерційній характер при створенні першого прототипу буде ивчатися попит, проводитися маркетингове дослідження потенційних споживачів з метою виявлення необхідності окремих агрегатів і функцій запропонованої моделі. При
розробці будуть враховані побажання і рекомендації як інвесторів так і потенційної аудиторії.
Зараз наша ціль – зацікавити можливих партнерів та покупців даного продукту.
Для цього насамперед було створено повнорозмірний макет. Економічна сторона проекту може бути обговорена окремо у відповідності з варіантом взаємовідносин між можливими партнерами.