X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Установка автосигналізації будь-якої складності

signaliz

Сигналізація від тюнінг-ательє «Cupor»

Викрадення автомобіля - досить поширений злочин. Цей кримінальний бізнес приносить багато прибутку. Тому кількість викрадачів постійно росте, разом з їх "майстерністю".

Установка і ремонт автосигналізації - захід абсолютно необхідний, причому як для власників авто класу "люкс", так і для хазяїв недорогих моделей. Адже за статистикою викрадають машини самої різної вартості.

Сьогодні на ринку існує велика різноманітність охоронних систем для авто. І для того, щоб прийняти правильний вибір, треба розібратися, який принцип їх роботи. Так, установка сигналізації значно знижує вірогідність того, що хтось нанесе ушкодження вашій машині, а потім сховається. Таке устаткування дозволить вам вмить відреагувати на подію.

Сигналізація з одностороннім зв’язком

Це одна з найпростіших охоронних систем для машин. Основна її перевага - відносно низька вартість установки автосигналізації. Але пам'ятайте про те, що знешкодити її зможе навіть викрадач-новачок.

Сигналізація з двостороннім зв’язком

Надійніший варіант з досить широким функціоналом. Особливо, якщо в такій сигналізації передбачений іммобілайзер, який "знерухомлює" двигун у разі небезпечної ситуації. Тому при виборі охоронного устаткування з двостороннім зв'язком принципово важливо вивчити спосіб установки сигналізації на авто, ціну, функціонал, виробника і деякі інші параметри.

Зверніть увагу на функцію Air - Jack: з її допомогою двигун блокується через кнопку на брелку. Проте при цьому власник машини повинен знаходиться в радіусі дії цієї функції.

Майже усі сигналізації з двостороннім зв'язком оснащені датчиками удару, що реагують на будь-які ушкодження.

Сигналізація з автозапуском

Монтаж автосигналізації з автозапуском – це досить поширена послуга в нашому ательє. Таке охоронне устаткування дуже зручно в зимову пору року, адже воно дозволяє заводити машину дистанційно або за допомогою таймера.

Сигналізація з GSM – модулем

Контролювати автомобіль можна на відстані (навіть після його викрадення) через спеціальний блок з сим-карткою в автомобілі. Для сигналізації з GSM- модулем місцезнаходження авто не має значення. Досить відправити на номер повідомлення. Сигналізація цього виду зараз вважається найдосконалішою. Але приготуйтеся до того, що при виборі моделі з GSM ціна на установку сигналізації на авто в Києві буде вища за середню.

Про вартість сигналізації

Кожен автовласник повинен вирішити для себе самостійно, який тип охоронної системи підходить йому найбільше. А для цього треба адекватно оцінювати вірогідність викрадення.

Якщо ваш "залізний кінь" "ночує" у власному гаражі або у дворі вашого приватного будинку, то ризиків значно менше. Проте, завжди краще підстрахуватися, оскільки викрадення сьогодні відбуваються навіть з самих, здавалося б, захищених місць.

Що стосується вартості установки сигналізації в Києві, то вона безпосередньо залежить від набору функцій.