X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Накладки на передній і задній бампер

НАКЛАДКИ НА ПЕРЕДНИЙ И ЗАДНИЙ БАМПЕР

У більшості автомобілів бампери виготовлені із звичайного легкого пластика, який не витримує навіть невеликих зіткнень. Для захисту від ушкоджень на передній і задній бампер встановлюються спеціальні накладки. Вони монтуються на нижню частину бампера, оскільки саме тут з’являється найбільша кількість сколов і подряпин.

За умови правильного підбору і коректної установки, тюнинг-накладки на бампер покращують аеродинамічні показники авто. Нарешті, завдяки цим елементам обважування можна оновити і модернізувати зовнішній вигляд машини.

Ціна на накладки на бампер значно нижча вартості бамперів, тому Ви мінятимете їх у разі потреби без великих фінансових втрат.

Різновид накладок.

Спочатку накладки на бампер автолюбителі виготовляли самостійно – з гумових листів. Такі саморобні вироби кріпилися до бампера за допомогою двосторонньої клейкої стрічки.

Сьогодні виробники комплектуючих для авто пропонують широкий асортимент накладок. Гумові накладки на бампер як і раніше мають попит, проте тепер вони виглядають досить привабливо і відрізняються кращими захисними властивостями.

Популярні також хромовані накладки. Хром-накладки на бампер роблять з ABS- пластика або сталі. Вони відмінно вписуються в екстер’єр практично будь-якої машини, особливо якщо такі ж хромовані накладки встановлюються на інших частинах авто: дзеркалах, ручках дверей, передніх або задніх фарах і так далі.

Необхідність накладки на задній бампер.

Тюнінг-накладка на задній бампер – це не розкіш, а предмет першої необхідності. Вона оберігає бампер від ушкоджень під час парковки, розвантаження або завантаження багажника.

Та звичайно, тюнинг виглядає гармонійним і завершеним, якщо встановлюється також тюнінг-накладка на передній бампер.

Установка.

Для того, щоб прикріпити накладку на бампер, потрібна спеціальна двостороння клейка стрічка. Таким чином, при необхідності накладку можна відклеїти, не завдавши ніякої шкоди бамперу. У більшості випадків накладки на бампер універсальні поставляються в комплекті з клейкою стрічкою.

Для кожної моделі авто розроблена відповідна модель накладки. Подзвоніть нашим менеджерам прямо зараз і дізнайтеся про наявність хромованих або гумових накладок на вашу машину.