X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Накладки на пороги

НАКЛАДКИ НА ПОРОГИ

Накладки на пороги від самого початку є тільки на найдорожчих машинах. Тому власникам авто середнього класу, що мріє “прокачати” свого “залізного коня”, необхідно встановлювати накладки на пороги автомобіля самостійно.

Практична цінність.

Відколи і тріщини з’являються не лише після механічної дії, але і внаслідок руйнування лакофарбового покриття. Як правило, це відбувається із-за постійного попадання вологи в салон автомобіля. Крім того, взимку ми переносимо на своєму взутті не лише пил і бруд, але і речовини, які призначені для ліквідації снігу і льоду.

Ремонт кузова – захід не з дешевих. Те ж саме можна сказати про ремонт порогів – адже іржу не можна просто затушовувати фарбою. А ось ціна накладок на пороги невисока, тому має сенс встановити їх якомога раніше.

Ну і звичайно, вибравши накладки, що сподобалися вам, на пороги, Ви наддасте автомобілю індивідуальність і поліпшите його зовнішній вигляд.

Різновид накладок.

Накладки на пороги в Києві бувають з пластика, сталі, карбону (склопластик). Кожен матеріал має певні особливості. Розглянемо їх переваги і недоліки детальніше.

Пластикові накладки на пороги відрізняються невисокою вартістю. Проте їх захисні властивості зменшуються під впливом низьких температур. Іншими словами, під час суворої зими вони можуть руйнуватися навіть із-за несильних ударів. Та і в принципі, пластикові накладки не в змозі витримувати сильні удари. З іншого боку, з причини низької вартості, їх можна міняти в міру необхідності.

Такого недоліку позбавлені накладки із сталі. Довговічні, не темніють з часом і не піддаються корозії. До того ж, вони прекрасно піддаються обробці. І тому існує величезна різноманітність сталевих накладок.

Проте перед тим, як купити сталеві накладки на пороги зовнішні, врахуйте, що вони додають вагу автомобілю. В деяких випадках це неприйнятно. Але якщо більша вага для вас не є проблемою, і ви хочете, щоб пороги автомобіля виглядали багато, стильно і розкішно, вибирайте саме цей матеріал.

Карбонові накладки на пороги поєднують в собі прекрасні експлуатаційні якості і привабливий вигляд. Карбон широко застосовується для обробки інтер’єру і екстер’єру машин. Надійний, легкий карбон отримав масу позитивних відгуків від автовласників. На сьогодні карбонові накладки на пороги мають найбільший попит.