X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Накладки на дзеркала

НАКЛАДКИ НА ЗЕРКАЛА
Дзеркала забезпечують безпеку і комфорт під час водіння машини. Оскільки вони є елементами, що виступають, вірогідність їх ушкоджень досить висока - як в процесі їзди, так і під час стоянки.

Дзеркала піддаються інтенсивній дії зустрічного повітря, на них можуть потрапляти невеликі камені з дороги, підняті іншими автомобілями. В результаті на корпусі дзеркала фарба швидко стирається, можуть з'являтися подряпини і навіть вм'ятини. Установка накладок на дзеркала забезпечує надійний захист такого важливого оглядового елементу.

Дзеркала є важливою частиною екстер'єру, тому багато автолюбителів надають велике значення їх зовнішньому вигляду.

Різновид накладок.

Накладки на бічні дзеркала виготовляють з нержавіючої сталі або хромованого пластика. Моделі з нержавіючої сталі довговічніші, оскільки абсолютно несхильні корозії. Проте вони додають певну вагу автомобілю і коштують дорожче за пластикових.

Хромовані накладки на дзеркала заднього виду (з пластика) виглядають анітрохи не гірше сталевих за рахунок багатоступінчастої технології покриття поверхні хромом. Якісний міцний пластик надійно захищає їх від відколів і подряпин. А при необхідності хром-накладки на дзеркала можна швидко і недорого замінити.

Накладки на дзеркала від тюнинг–ательє Cupor.

У нашому тюнінг-ательє Ви зможете підібрати якісні накладки, які наддадуть машині елегантнішого вигляду. Також в наявності накладка на дзеркало заднього виду з монітором.

Захист на дзеркала можна встановити разом з іншими накладками і елементами зовнішнього тюнінгу. Насолоджуйтеся оновленим виглядом вашого "залізного коня"!