X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Тюнінг капота

ТЮНИНГ КАПОТА

Капот – це відкидна кришка рухового відсіку. Існує величезна кількість засобів змінити її зовнішній вигляд і таким чином перетворити увесь автомобіль.

Установка повітрязабірника.

Функціональний тюнинг капотів авто часто включає установку повітрозабірника. Цей компонент не лише робить зовнішність капота ефектнішою, але і забезпечує двигун холодним повітрям. Таким чином, повітрозабірник грає роль запобіжника від перегрівання.

Якщо повітряний фільтр знаходиться в середині капота, то повітрозабірник також встановлюється в центр. Якщо у вашому автомобілі фільтр вбудований у бічну частину, то і повітрозабірники розташовують по краях.

Повітрозабірники виготовляють з пластика або склопластика. Вони встановлюються на капот за допомогою силіконового герметика.

Дефлектор капота («мухобійник»).

Зробити тюнинг капота можна і за допомогою установки дефлектора, який захищає бампер від попадання дрібних каменів і ударів комах. За цю корисну властивість цей вид спойлера прозвав ” мухобійником”.

Річ у тому, що облицювання передньої частини будь-якого автомобіля постійно страждає від таких ударів. З’являються подряпини, в деяких місцях фарба просто відходить. Тюнинг дефлектора капота надійно захищає капот від подібних ушкоджень.

Поверхня дефлектора зовсім невелика, тому від ударів він захищає не безпосередньо, а шляхом зміни напряму руху зустрічного потоку повітря. Фактично, простір за дефлектором перетворюється на аеродинамічне вікно.

Крім того, дефлектор використовується для надання індивідуальності автомобіля.

Зміна та установка емблеми.

Ціна на тюнинг капота в Києві такого типу залежить від марки автомобіля, оскільки установка емблеми на різних авто робиться по-різному. Наприклад, шильдики просто клеються на капот за допомогою герметика або професійного двостороннього скотча. А в BMW емблема кріпиться через 2 отвори.

Клямка капота.

Тюнинг клямки капота має на увазі установку нового замку. Як правило, такі замки надають автомобілю більше спортивному і агресивному вигляду. Додаткові капотні замки запобігають відкриттю капота під час швидкої їзди. Спочатку цей вид тюнингу використовувався тільки для автомобілів перегонів, але зараз спорт-замки встановлюють практично на будь-які авто.