X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Тюнинг порогів

ТЮНИНГ ПОРОГИ

Накладки на пороги виконують як естетичну, так і практичну функції. Спочатку накладки з’явилися на машинах гоночних для поліпшення їх керованості. Сьогодні тюнинг-пороги на авто в Києві є однією з самих затребуваних послуг для власників автомобілів самих різних марок. Без цих елементів обважування автомобіля не може вважатися повноцінним.

Функції накладок на пороги.

Накладки захищають пороги від піску, солі і вологи, появи іржі. При механічних ударах (наприклад, якщо автомобіль наїхав боком на перешкоду) вони компенсують удар і таким чином захищають кузов. Адже ремонт кузова коштує набагато дорожче, ніж установка тюнинг-порогов і їх подальша заміна.

Крім того, під час їзди накладки із склопластика прекрасно захищають боки автомобіля від попадання бруду – за рахунок зміни напряму потоку зустрічного повітря.

Неможливо ігнорувати і декоративну функцію цього компонента. Тюнинг-накладки на пороги, особливо разом з іншими компонентами обважування, наддадуть будь-якому автомобілю більше спортивному вигляду.

Іноді накладки встановлюються з метою сховати вже існуючі дефекти. Таке може статися, якщо клієнт придбав б/у автомобіль, а старий власник не потурбувався про накладки. Заздалегідь усі ушкодження обробляються антикорозійним складом.

Основні матеріали.

Для виготовлення накладок на пороги найчастіше використовується пластик, склопластик, нержавіюча сталь, а також анодований алюмінієвий сплав. Ціна на тюнинг пороги в Києві також залежить від матеріалу – метал коштує значно дорожче.

Розглянемо спершу металеві пороги-підсилювачі. Найчастіше їх роблять з листових металів або труб. Такі конструкції відрізняються високою міцністю. Крім того, пороги-труби можуть служити в якості підніжки.

Накладки з пластика і склопластика схожі за своїми властивостями. Вони протидіють завихренням повітря. Тому двері і стекла довше залишаються чистими.

Які накладки на пороги вибрати?

Враховуйте, що тюнинг-пороги з труб мають значну вагу, яка впливає на динаміку автомобіля. Найчастіше накладки такого типу встановлюють на позашляховики. У інших випадках доцільніше вибирати накладки з пластика або склопластика. Тим паче, що і ціна на них нижча.

У тюнинг-ательє Cupor Ви можете встановити металеві або пластикові пороги. По вашому бажанню ми покримо їх карбоновою плівкою з ефектом 3d. Установка робиться фахівцями в найкоротші терміни.