X
Чтобы
не потерять
нас ставьте

Тюнінг спойлера

ТЮНИНГ СПОЙЛЕРА

Основне призначення спойлера – підвищення керованості автомобіля при водінні на високих швидкостях. Він зменшує аеродинамічний опір машини, а також захищає кузов від постійного забруднення.

Спойлер може виглядати як козирок на склі або невелика конструкція на багажнику. Конструкція спойлера залежить від специфічних характеристик автомобіля, на який він встановлюється. Відповідно, ціна на тюнинг обважувань в Києві визначається індивідуально – все залежить від ціни і різновиду встановлених елементів.

Значення спойлера.

Спойлер є компонентом з ряду “must have”. Одні фахівці з установки тюнинг обважування рахують, що коректно спроектований спойлер може замінити антикрило. Інші стверджують, що ідеального балансу можна досягти тільки встановивши і те, і інше. На їх думку, ці два елементи є однаково важливими. Цікаво, що вартість спойлера і антикрила знаходиться приблизно в одній ціновій категорії.

Передній спойлер.

Передній спойлер не дає потоку повітря йти під дно автомобіля. Повітря, що накопичилося під днищем машини, набуває високого тиску і тому зменшує притискну силу. Таким чином, тюнинг спойлерів в передній частині авто – це зовсім не данина автомобільній моді, а насущна необхідність, принаймні, для любителів швидкої їзди. Від його наявності залежить безпека водія і пасажирів.

Крім того, передній спойлер сприяє зменшенню витрати палива – знову ж таки, при досить швидкій їзді.

Задній спойлер.

Задній спойлер зазвичай встановлюють на задню кромку даху або на кришку багажника. Тюнінг заднього спойлера збільшує притискну силу. Крім того, за рахунок управління повітряним потоком у верхній частині машини задній спойлер зменшує кількість забруднень на задньому склі.

Матеріал.

Спойлери можуть бути виготовлені з самих різних матеріалів. Найбільш поширені: склопластик, ABS- пластик, силикон, сталь + алюміній. Вартість тюнинг обважувань з карбону значно вищий. Карбон відрізняється легкістю і підвищеною міцністю.

Тюнінг спойлерів в Сupor.

Тюнінг-ательє Cupor пропонує тюнинг спойлерів недорого, а також виготовлення і установку інших компонентів обважування. Гарантуємо прекрасну якість продукції, а також високий рівень професіоналізму наших співробітників.